Ciechanów, ul. Śmiecińska 9  |  KRS: 0000354971  |  Zadzwoń: +48 518 837 212 (biuro), +48 502 280 777 (prezes)

Posiłki nadchodzą! Wspólna akcja Banku Żywności w Ciechanowie i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

 

ciechtivi.pl

 

Dzięki Darczyńcom takim jak firma Sokołów SA w dniu dzisiejszym (wtorek, 5 maja) Bank Żywności w Ciechanowie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej organizują ...

Przeczytaj

Przez dwa dni udało się zebrać 21 ton żywności

 

radio7.pl

 

Ponad 21 ton produktów spożywczych udało się zebrać w naszym regionie. Zbiórkę zorganizował ciechanowski Bank Żywności. Była prowadzona w supermarketach. W Mławie współorganizatorem akcji był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Przez dwa dni blisko 170 wolontariuszy pełniło dyżur w siedmiu sklepach.

Przeczytaj

Tony żywności po świętach. Bank Żywności robi wszystko, by się nie zmarnowała!

 

ciechanow.cozadzien.pl

 

To jeden z najbardziej pracowitych dni w roku dla Banku Żywności w Ciechanowie. Od samego rana trwa odbiór żywności od hurtowni, centrów logistycznych i sklepów. To żywność z krótkim terminem przydatności do spożycia ...

Przeczytaj

Banki Żywności z dotacją ponad 4 mln zł od NFOŚiGW

 

nfosigw.gov.pl

 

Pięć Banków Żywności – w Ciechanowie, Grudziądzu, Kielcach, Olsztynie i we Wrocławiu – otrzyma w sumie ponad 1,6 mln zł dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na selektywne zbieranie i zapobieganie powstawaniu odpadów. Dzisiaj (11 października br.) podpisano w tej sprawie umowy.

Przeczytaj

Wolontariat w Bankach Żywności

 

eCiechanow.pl

 

1 października ruszyła kampania społeczna Banków Żywności, zachęcająca do wolontariatu i rozwiązywania problemów marnowania żywności oraz niedożywienia w Polsce do ogólnopolskiej kampanii, promującej wolontariat w Bankach Żywności zaproszono trójkę wolontariuszy Banku Żywności w Ciechanowie - wystąpili w spocie telewizyjnym oraz filmie reklamowym.

Przeczytaj

Ciechanowski Bank Żywności już w Federacji! - Kto może skorzystać z pomocy żywnościowej

 

CiechanówInaczej.pl

 

17 lutego 2012 uczczono włączenie ciechanowskiego Banku Żywności do struktur Federacji Banków Żywności. Udało się tego dokonać po niespełna dwóch latach od powstania ciechanowskiego BŻ.

Przeczytaj

Prezydent RP odwiedził Bank Żywności w Ciechanowie

 

Prezydent.pl / YouTube.com

 

Żywności nie zabraknie, mamy jej pod dostatkiem. Osoby, które przechodzą kwarantannę i wszystkich, którzy mają problem z realizacją zakupów, proszę o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej – mówił Prezydent w siedzibie Banku Żywności w Ciechanowie.

Zobacz

Materiały do pobrania

Zarząd i zespół

Misja i historia

Statut i sprawozdania

Zobacz też:

O NAS

Piszą o nas

Twój e-mail:

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu odpowiedzi na moje zapytanie, a także przesłania oferty handlowej (jeżeli dotyczy jej moje zapytanie). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi oraz przygotowania oferty przez administratora danych. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na ważność przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość wysłana

Wypełnij proszę wymagane pola

RODO

PROJEKTY BŻ

WSPÓŁPRACA Z BIZNESEM

CHCĘ POMAGAĆ

REALIZOWANE PROJEKTY

JAK UZYSKAĆ POMOC

PO PŻ 2014-2022

START

Bank Żywności w Ciechanowie z siedzibą w Ciechanowie, ul. Śmiecińska 9, NIP: 5661987098, REGON: 142349184, KRS: 0000354971, tel. +48 518 837 212, adres e-mail: biuro@bzciechanow.pl.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl

Pozostali partnerzy:

Partnerzy strategiczni:

Dane fundacji i rachunek bankowy:

 

NIP 566 19 87 098 | REGON 142349184

BNP Paribas 67 1750 0012 0000 0000 33795637

Siedziba fundacji:

 

Śmiecińska 9

06-400 Ciechanów

Dane kontaktowe:

 

tel. +48 518 837 212

biuro@bzciechanow.pl

Wyślij wiadomość z naszego formularza:

Skontaktuj się z nami